O firmie

Auto service

Firma AUTO SERVICE Dekarczyk ma przyjemność zaproponować Państwu kompleksowe usługi w zakresie profesjonalnego pełnego serwisu samochodowego dla aut osobowych wszystkich marek.

Nasza oferta skierowana jest do tych z Państwa, którzy potrzebują rzetelnego oraz fachowego serwisu dla swojego auta. Pragnąć wyjść na przeciw oczekiwaniom wymagających klientów przygotowaliśmy program, na który składa się profesjonalna oferta, wykwalifikowana kadra serwisantów wyposażonych w najwyższej klasy narzędzia i myślenie o wygodzie klienta.

Przekłada się to na wysoką jakość świadczonych usług oraz zadowolenie klientów, którzy do nas wracają.

Firma DEKARCZYK związana jest z motoryzacją od roku 1976. Posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie mechaniki samochodowej, przeglądów technicznych pojazdów czy też projektowania nowych maszyn.

Na powierzchni największego Centrum Motoryzacji w Grudziądzu – ponad 13 000 metrów kwadratowych mieści się Auto Service, Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów, Autoryzowana Lakiernio-Blacharnia. Dodatkowo współpracujemy z serwisem tachografów Tacho, firmą Tospol wymiany szyb samochodowych oraz hurtownią Autos z częściami zamiennymi do tir-ów.